Celebrytka z cziksą i inni czilanci od biforki do afterki

Pytanie do dorosłych: czy tak od razu, bez zastanowienia rozumiecie slogan reklamowy „Zaprojektuj własne biżu do komci!”? Jeśli tak, to możecie wyczilować i wylajtować, bo jesteście debeściaki i żaden hardkor młodzieżowej nowomowy Wam nie straszny. Jeśli nie, to pewnie zostalibyście przez baunsujących niuskulowców określeni mianem luserów i w ogóle destrojka.

No ale zawsze możecie się jeszcze podszkolić, podrasować Wasze skile (bądź skilsy), a wtedy będzie z Was jeszcze niezły blejzer, a nie jakaś tam lama. Krejzoli, sofcików, dejotów i innych poznacie np. na stronie http://www.vasisdas.webpages.pl/ , polecam!

BTW zastanawiałam się ile wspólnego z tym trendem mają emo, a może powinnam napisać imoł? Pseudosubkultura dzieci, które z braku innych zajęć szpanują swoją pseudoznajomością angielskiego (ze szczególnym upodobaniem do jego amerykańskiej odmiany oczywiście) i zaśmiecają przy tym zupełnie niepotrzebnie polszczyznę. Ale, ale, zapędziłam się w swoich ocenach, oczywiście mogę tu pisać, co mi się podoba, i co myślę, ale chętnie poznam opinie innych na ten temat. No i wolność słowa obowiązuje wszystkich jedną miarą, więc, tak samo jak ja mam prawo się tu oburzać, tak emo i reszta gimnazjalistów mają prawo tworzyć swój sekretny dialekt.

Omajgasz, jestem już na dileju, muszę jeszcze zguglować parę spraw, kolnąć (do?) moich parentsów używając wypasionego fona, bo dostanę bana, a jak moja kru mi nie pomoże, mój jobek będzie zagrożony, chociaż pracuję longiem nawet na moim lapku w domu i nie mam czasu, żeby densić, a przecież clubbing rulez w realu! Pełen fristajl, ziom, ale czy aby na pewno potrzebujemy tego dziwnego slangu, którego takie stetryczałe pannice jak ja czasem nie rozumieją, a już na pewno mają problemy z jego używaniem tzn. układaniem poprawnych zdań. Ale może o to im właśnie chodzi? Tej dzisiejszej młodzieży? Jak by nie było, jest brylantowo, więc zmykam, czekam na komentsy i siju!

You might also like:

  • Sorry, but we couldn't find anything useful.